Vimar навантажувача Co., ТОВ
Категорія продукту

Їздити на візки палетні

Їздити на візки палетні

Їздити на електричні піддон вантажівка ET 20 особливості: 1: Smart тіло з привабливим зовнішнім виглядом. Високоміцних кадру, розроблені для жорсткої піддон обробки завдань. 2: знизити споживання, зниження вартості послуг, а кращої швидкодії. Ідеальний вибір для заміни рука візок. 3: 24V160Ah обслуговування безкоштовне...

Їздити на електричні піддон вантажівка е-20

Особливості:

1: smart тіло з привабливим зовнішнім виглядом. Високоміцних кадру, розроблені для жорсткої піддон обробки завдань.

2: знизити споживання, зниження вартості послуг, а кращої швидкодії. Ідеальний вибір для заміни рука візок.

3: 24V160Ah батарея на обслуговування сприяє сильною владою і операцію простіше виконання більшості вимог для легкої і середньої потужності додатків.

4: компактний структури і розумні макети забезпечує стійкість та довговічність під час операції.

5: розумні і модульних конструкцій посилити операцію простіше, зручний демонтувати і швидке обслуговування.


Продуктивність:

1: ергономічно спроектовані і побудовані ручкою зростає ваш комфорт під час операції. Пилонепроникний та герметизації структури запобігти її від пилу забруднення збитків і підвищити термін служби.

2: інтелектуальні та модульного контролю система забезпечує стабільність і безпеку для прогулянок, ліфтинг, зниження і гальмування.

3: супер більше ручкою рухів ступнів ніг призначений для операції легше і менш рульове зусилля.

4: smart тіла, компактний структури і розумні макети значно підвищити стійкість та довговічність.

Безпека:

1: кнопку анти-вспять безпеки встановлені у верхній частині ручки змінює на вантажівки напрямок для запобігання будучи затиснутим між вантажівки і перешкоду на неочікувані випадках оператор.

2: інтелектуальні контролер бере заходів у разі перенапруги, низької напруги, струму, над температури і коротке замикання випадків.

3: легкий доступ надзвичайних plug монтується вертикальному боку вантажівки кадру допомагає оператора вжити заходів негайного Якщо будь-який дестабілізації або надзвичайних ситуацій.

4: Факультативний коляски може надати додатковий захист для навантаження, вантажівки та оператора; зменшити збитки від застосування реалії.

Експлуатаційної надійності:

1: самодіагностики надається прямий вини код зчитування під час операції і запускається, яка є зручність обслуговування та технічного обслуговування. Немає необхідності зовнішніх терміналі послідовність аналізатор будь-якого іншого.

2: батарея на обслуговування 24V/160Ah сприяє сильною владою і операцію простіше виконання більшості вимог для легкої і середньої потужності додатків

3: Факультативний вбудованого зарядного пристрою practicall, y усуває забруднення запис, які можуть призвести до провалу; Крім того, зарядний пристрій був розроблений, щоб працювати з ще більшої надійності.

4: цільних чохла і оптимального компонент макети зробити легкий доступ і швидке обслуговування. Більше uptimes і знизити витрати сприяти задовольнити користь власника і оператора досвід.

5: завдяки сон модель функції і низький рівень заряду акумулятора напруги функції сигналізації, очевидна економія енергії.

Він додає до більш тривалий термін служби акумулятора і більше продуктивності, а також знизити витрати.З сильним заповзятливий дух VIMAR завжди присвячений надання вам високу якість їздити на візки палетні TCM, Hangcha, Хелі, контейнерів (TEU) і Unicarrier. Наші постачальники, розташований в Китаї, здатний також пропонують їдеш на візки палетні корони, Hyster, Hyundai, BT і ОС.

VIMAR є добре відомий як один з найбільш надійних і професійний їздити на піддон вантажівок виробників і постачальників в Китаї. У нас є наша бренду серед тих всесвітньо відомої таких брендів. Крім того, Ціна наших їздити на візки палетні зроблено в Китаї не дорого, контакти.

Hot Tags: їздити на піддон вантажівок постачальники Китай, виробників, бренди, ціни, зроблені в Китаї, палетні Райдер, Райдер піддон гніздо
Супутні товари
I want to leave a message
Зв'язатися з нами
Адреса: Shangcheng район, Ханчжоу, Чжецзян, Китай
Телефон: +86-571-8195 2852
 Факс:+86-571-2886 0635
 Електронна пошта:info@vimarforklift.com
Vimar навантажувача Co., ТОВ
Share: